Wedstrijdschema

Dames 4
Hands up DS 2
Thuis
20-09-2019 20:30
Nr. 7000DPB CJ
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
HLB Van Daal/DS DS 3
Dames 4
Uit
28-09-2019 14:45
Nr. 7000DPB IC
Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25
Dames 4
Smash'66 DS 1
Thuis
05-10-2019 11:00
Nr. 7000DPB CH
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Bok DS 1
Dames 4
Uit
12-10-2019 19:00
Nr. 7000DPB GC
Speellocatie: 't Groene Woud, Vroonlandseweg 45
epidae DS 1
Dames 4
Uit
02-11-2019 18:00
Nr. 7000DPB EC
Speellocatie: Sportcentrum UVT, Academielaan 5
Dames 4
Dunamis DS 1
Thuis
09-11-2019 11:00
Nr. 7000DPB CD
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
e Moriaan Symmachia Roosendaal DS 2
Dames 4
Uit
16-11-2019 17:00
Nr. 7000DPB LC
Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27
Dames 4
Spie/De Burgst Breda DS 1
Thuis
23-11-2019 11:00
Nr. 7000DPB CF
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
VV Stevo DS 1
Dames 4
Uit
30-11-2019 17:00
Nr. 7000DPB BC
Speellocatie: Boekweitstraat, Boekweitstraat 12
Dames 4
Voltena DS 3
Thuis
07-12-2019 11:00
Nr. 7000DPB CA
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Cegelec Zuvo DS 1
Dames 4
Uit
14-12-2019 14:30
Nr. 7000DPB KC
Speellocatie: Onder de Mast, Onder de Mast 2
Dames 4
HLB Van Daal/DS DS 3
Thuis
11-01-2020 11:00
Nr. 7000DPB CI
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Smash'66 DS 1
Dames 4
Uit
17-01-2020 21:15
Nr. 7000DPB HC
Speellocatie: Blokweer, Esdoornlaan 25
Dames 4
Bok DS 1
Thuis
25-01-2020 11:00
Nr. 7000DPB CG
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Spie/De Burgst Breda DS 1
Dames 4
Uit
30-01-2020 20:30
Nr. 7000DPB FC
Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13
Dames 4
epidae DS 1
Thuis
08-02-2020 11:00
Nr. 7000DPB CE
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Dunamis DS 1
Dames 4
Uit
07-03-2020 17:00
Nr. 7000DPB DC
Speellocatie: Frankenhal, Frankische Driehoek 4
Dames 4
e Moriaan Symmachia Roosendaal DS 2
Thuis
14-03-2020 11:00
Nr. 7000DPB CL
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Dames 4
VV Stevo DS 1
Thuis
21-03-2020 12:45
Nr. 7000DPB CB
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Voltena DS 3
Dames 4
Uit
28-03-2020 11:30
Nr. 7000DPB AC
Speellocatie: De Iris, Singel 16 A
Dames 4
Cegelec Zuvo DS 1
Thuis
04-04-2020 12:45
Nr. 7000DPB CK
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Hands up DS 2
Dames 4
Uit
18-04-2020 16:00
Nr. 7000DPB JC
Speellocatie: De Run, Runweg 11

Begeleiders (1)

Spelers (14)