Dinsdag 9 april
Molenwiek'74 JB 1
Jongens B2
Uit
09-04-2024
19:30
Nr. 7000JB2B2 BC
Speellocatie: De Klipper, Klipperstraat 20
WVV Fidus DS 2
Dames 7
Uit
09-04-2024
19:45
Nr. 7000D3C AG
Speellocatie: De Schenkel, Schenkeltje 7 B
Vrijdag 12 april
Recreant De Dijk CS
VC Wik Groot-Ammers XR 3
Thuis
12-04-2024
21:15
Nr. 7000RGXB AF
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Molenwiek'74 N5 1
CMV5-1
Uit
12-04-2024
19:30
Nr. 7000CA51E2BC
Speellocatie: De Klipper, Klipperstraat 20
Volley2B DS 6
Dames 5
Uit
12-04-2024
19:30
Nr. 7000D2D AL
Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27
OKK '70 DS 3
Dames 6
Uit
12-04-2024
20:30
Nr. 7000D2A AL
Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2
OKK '70 HS 5
Heren 7
Uit
12-04-2024
20:30
Nr. 7000H3A AL
Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2
VCN HS 2
Heren 4
Uit
12-04-2024
21:00
Nr. 7000HPB AL
Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261
Smash'66 HS 1
Heren 8
Uit
12-04-2024
21:15
Nr. 7000H3A GF
Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3
Zaterdag 13 april
Meisjes C2
olley Lek en IJssel MC 1
Thuis
13-04-2024
14:30
Nr. 7000MC2B2 CE
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Dames 7
Vedo'70 DS 3
Thuis
13-04-2024
14:30
Nr. 7000D3C GF
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Jongens B2
Molenwiek'74 JB 1
Thuis
13-04-2024
16:30
Nr. 7000JB2B2 CB
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Heren 3
Atak'55 HS 2
Thuis
13-04-2024
16:30
Nr. 70003AH JC
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Heren 5
Hou Stand HS 2
Thuis
13-04-2024
16:30
Nr. 7000H2B LD-1
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Dames 1
VCN DS 3
Thuis
13-04-2024
19:00
Nr. 90001BD KB
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
VCN XC 1
Jongens C1
Uit
13-04-2024
09:00
Nr. 7000JC4A2 BE
Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261
Smash'66 N5 3
CMV5-3
Uit
13-04-2024
09:30
Nr. 7000CA51D2EB
Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3
Sliedrecht sport MC 2
Meisjes C1
Uit
13-04-2024
10:45
Nr. 7000MC1B2 CB
Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3
olley Lek en IJssel MB 1
Meisjes B2
Uit
13-04-2024
11:00
Nr. 7000MB2B2 DB
Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A
Volley2B HS 5
Heren 6
Uit
13-04-2024
11:15
Nr. 7000H3C AL
Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27
Voltena DS 3
Dames 2
Uit
13-04-2024
11:30
Nr. 70003AD KB
Speellocatie: De Iris, Singel 16 A
Volley2B DS 3
Dames 4
Uit
13-04-2024
13:00
Nr. 7000D1C KB
Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27
onki Sjot /Hands-up JA 1
Jongens A1
Uit
13-04-2024
14:00
Nr. 7000JAHA2 BE
Speellocatie: De Run, Runweg 11
VC Wik Groot-Ammers DS 1
Dames 3
Uit
13-04-2024
14:30
Nr. 70003AD AL
Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3
VV-Spirit MA 2
Meisjes A2
Uit
13-04-2024
15:00
Nr. 7000MA2A2 DC
Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32
OKK '70 MA 1
Meisjes A1
Uit
13-04-2024
16:15
Nr. 7000MAHA2 AE
Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2
VV-Spirit HS 1
Heren 2
Uit
13-04-2024
17:00
Nr. 70003AH AL
Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32
UMIDIA VC LIMAX HS 2
Heren 1
Uit
13-04-2024
19:30
Nr. 90001BH AL
Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7