Wedstrijdschema

OKK '70 DS 3
Dames 8
Uit
21-09-2018 21:30
Nr. 7000D3E EH
Speellocatie: De Appelgaard, Bellefleur 1 A
Dames 8
Fusion DS 4
Thuis
28-09-2018 20:00
Nr. 7000D3E HD
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Phoenix DS 3
Dames 8
Uit
06-10-2018 14:00
Nr. 7000D3E CH
Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55
Dames 8
Vollido DS 4
Thuis
12-10-2018 20:00
Nr. 7000D3E HB
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Podarwic DS 3
Dames 8
Uit
27-10-2018 14:45
Nr. 7000D3E AH
Speellocatie: De Maayenbogerd, Donkerstraat 21
Dames 8
Flits DS 3
Thuis
02-11-2018 20:00
Nr. 7000D3E HK
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Switch'89 DS 1
Dames 8
Uit
10-11-2018 16:00
Nr. 7000D3E JH
Speellocatie: Walburghal, Beneluxlaan 60
Dames 8
Vedo'70 DS 2
Thuis
16-11-2018 20:00
Nr. 7000D3E HI
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Dames 8
RVC/Libanon '50 DS 9
Thuis
23-11-2018 20:00
Nr. 7000D3E HL
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Sliedrecht Sport DS 11
Dames 8
Uit
08-12-2018 16:45
Nr. 7000D3E GH
Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3
Dames 8
Voleco Vc Krimpen DS 4
Thuis
14-12-2018 20:00
Nr. 7000D3E HF
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Fusion DS 4
Dames 8
Uit
12-01-2019 19:30
Nr. 7000D3E DH
Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275
Dames 8
Phoenix DS 3
Thuis
18-01-2019 20:00
Nr. 7000D3E HC
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Vollido DS 4
Dames 8
Uit
26-01-2019 15:30
Nr. 7000D3E BH
Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60
Dames 8
Podarwic DS 3
Thuis
01-02-2019 20:00
Nr. 7000D3E HA
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Flits DS 3
Dames 8
Uit
09-02-2019 16:00
Nr. 7000D3E KH
Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110
Dames 8
Switch'89 DS 1
Thuis
15-02-2019 20:00
Nr. 7000D3E HJ
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Vedo'70 DS 2
Dames 8
Uit
23-02-2019 19:00
Nr. 7000D3E IH
Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32
RVC/Libanon '50 DS 9
Dames 8
Uit
16-03-2019 13:30
Nr. 7000D3E LH
Speellocatie: Kralingen, Slaak 15
Dames 8
Sliedrecht Sport DS 11
Thuis
22-03-2019 20:00
Nr. 7000D3E HG
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Voleco Vc Krimpen DS 4
Dames 8
Uit
06-04-2019 13:00
Nr. 7000D3E FH
Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1
Dames 8
OKK '70 DS 3
Thuis
12-04-2019 20:00
Nr. 7000D3E HE
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10