Wedstrijdschema

VV Stevo HS 2
Heren 6
Uit
22-09-2018 14:00
Nr. 7000H2E DI
Speellocatie: 't Sportuus, Oud-Oosteinde 1
Heren 6
De Burgst Breda HS 5
Thuis
29-09-2018 15:15
Nr. 7000H2E IC
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Sic Pugno HS 2
Heren 6
Uit
06-10-2018 17:00
Nr. 7000H2E BI
Speellocatie: De Boulevard, De Boulevard Noord 4
Heren 6
Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 4
Thuis
13-10-2018 15:15
Nr. 7000H2E IA
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
VAT HS 1
Heren 6
Uit
27-10-2018 13:00
Nr. 7000H2E KI
Speellocatie: MFC Kloosterhof, Huijbergseweg 3
Heren 6
Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 5
Thuis
03-11-2018 15:15
Nr. 7000H2E IJ
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Heren 6
Mytilus HS 2
Thuis
10-11-2018 13:15
Nr. 7000H2E IL
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Gavoc'10 HS 1
Heren 6
Uit
17-11-2018 15:45
Nr. 7000H2E HI
Speellocatie: 't Veerhuis, Veerkensweg 6 A
Heren 6
Ardito HS 2
Thuis
24-11-2018 15:15
Nr. 7000H2E IG
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Ardito HS 1
Heren 6
Uit
08-12-2018 16:00
Nr. 7000H2E FI
Speellocatie: Het Kroonjuweel, Kroonjuweel 9
Heren 6
Udenhout HS 2
Thuis
15-12-2018 15:15
Nr. 7000H2E IE
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
De Burgst Breda HS 5
Heren 6
Uit
12-01-2019 14:30
Nr. 7000H2E CI
Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13
Heren 6
Sic Pugno HS 2
Thuis
19-01-2019 15:15
Nr. 7000H2E IB
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 4
Heren 6
Uit
26-01-2019 15:00
Nr. 7000H2E AI
Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27
Heren 6
VAT HS 1
Thuis
02-02-2019 15:15
Nr. 7000H2E IK
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 5
Heren 6
Uit
09-02-2019 15:00
Nr. 7000H2E JI
Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27
Mytilus HS 2
Heren 6
Uit
16-02-2019 16:00
Nr. 7000H2E LI
Speellocatie: Omnium, Zwembadweg 1 -5
Heren 6
Gavoc'10 HS 1
Thuis
23-02-2019 15:15
Nr. 7000H2E IH
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Ardito HS 2
Heren 6
Uit
16-03-2019 14:00
Nr. 7000H2E GI
Speellocatie: Het Kroonjuweel, Kroonjuweel 9
Heren 6
Ardito HS 1
Thuis
23-03-2019 15:15
Nr. 7000H2E IF
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Udenhout HS 2
Heren 6
Uit
06-04-2019 18:00
Nr. 7000H2E EI
Speellocatie: Roomley, Groenvelde 20
Heren 6
VV Stevo HS 2
Thuis
13-04-2019 15:15
Nr. 7000H2E ID
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10