Dinsdag 19 maart
Molenwiek'74 DS 1
Dames 6
Uit
19-03-2024
19:30
Nr. 7000D2A BL
Speellocatie: De Klipper, Klipperstraat 20
Vrijdag 22 maart
Sliedrecht sport DS 15
Dames 7
Uit
22-03-2024
19:15
Nr. 7000D3C HG
Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3
Atak'55 HS 3
Heren 4
Uit
22-03-2024
20:00
Nr. 7000HPB BL
Speellocatie: Sportcentrum Waspik, Wilhelminastraat 2
Apollo HS 2
Heren 7
Uit
22-03-2024
20:30
Nr. 7000H3A BL
Speellocatie: Cromstrijen, Buttervliet 3
Zaterdag 23 maart
Jongens C1
VCN XC 1
Thuis
23-03-2024
12:30
Nr. 7000JC4A2 EB
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Dames 4
OKK '70 DS 2
Thuis
23-03-2024
12:30
Nr. 7000D1C BL
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Meisjes A1
OKK '70 MA 1
Thuis
23-03-2024
14:30
Nr. 7000MAHA2 EA
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Meisjes C1
Meteoor MC 1
Thuis
23-03-2024
16:30
Nr. 7000MC1B2 BA
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Heren 3
Vollido HS 1
Thuis
23-03-2024
16:30
Nr. 70003AH JE
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Jongens B1
Taurus JB 1
Thuis
23-03-2024
16:30
Nr. 3000JBTA2 BD
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Dames 1
Volley Meerkerk'95 DS 1
Thuis
23-03-2024
19:00
Nr. 90001BD KD
Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10
Sliedrecht sport N5 4
CMV5-2
Uit
23-03-2024
09:00
Nr. 7000CA51C2DC
Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3
VC Wik Groot-Ammers MC 1
Meisjes C2
Uit
23-03-2024
11:00
Nr. 7000MC2B2 FC
Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3
OKK '70 N5 1
CMV5-3
Uit
23-03-2024
11:30
Nr. 7000CA51D2CB
Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2
Vridos N5 2
CMV5-1
Uit
23-03-2024
11:45
Nr. 7000CA51E2FC
Speellocatie: De Giessenhal, Sportplein 2 b
Volley Tilburg HS 3
Heren 2
Uit
23-03-2024
12:30
Nr. 70003AH BL
Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382
Podarwic DS 2
Dames 5
Uit
23-03-2024
12:45
Nr. 7000D2D BL
Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19
Spirit MB 3
Meisjes B2
Uit
23-03-2024
13:00
Nr. 7000MB2B2 CB
Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32
olley Lek en IJssel JA 1
Jongens A1
Uit
23-03-2024
13:00
Nr. 7000JAHA2 AE
Speellocatie: De Drie Maenen, Abelenlaan 1
RVC/Libanon '50 HS 4
Heren 5
Uit
23-03-2024
13:45
Nr. 7000H2B BL
Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15
Set Up MB 1
Meisjes B1
Uit
23-03-2024
14:00
Nr. 7000MBTA2 ED
Speellocatie: 't Brugeind, De Leeuwerik 33
MVC HS 1
Heren 6
Uit
23-03-2024
15:00
Nr. 7000H3C BL
Speellocatie: Wethouder Smithal, Westeinde 96
Haaften Kwiek JB 1
Jongens B2
Uit
23-03-2024
15:30
Nr. 7000JB2B2 AC
Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1
Vovero MA 1
Meisjes A2
Uit
23-03-2024
18:00
Nr. 7000MA2A2 FC
Speellocatie: De Rozenburcht, Zuidzijde 35